Loading…

Një grua sulmohet fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe i biri i saj

  • 21/05/2017 | 11:56

Një grua sulmohet fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe i biri i saj

Një grua është sulmuar fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe i biri i saj dje në Vushtrri rreth orës 06:50, bën të ditur Policia e Kosovës.


Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, përderisa të dyshuarit janë në arrati, shkruan gazetametro.net

“Viktima, femër shqiptare, është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe djali i saj. Dy të dyshuarit gjenden në arrati ndërsa njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në komunikatë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë