Loading…

Një grua në Prishtinë sulmohet nga bashkëshorti

  • 09/11/2018 | 10:48

Një grua në Prishtinë sulmohet nga bashkëshorti

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua ka raportuar në Polici se është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti.

Rasti ka ndodhur të enjten në Prishtinë, në ora 23:57.

Si pasojë e lëndimeve trupore viktima ka marrë tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë