Loading…

Një grua në Podujevë rrahet nga kunati

  • 03/06/2017 | 12:18

Një grua në Podujevë rrahet nga kunati

Në raportin  24 orësh Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës familje që ka zënë vend pasditen e djeshme në Podujevë.


Viktima femër Shqiptare ka raportuar se për arsye të pa njohura është sulmuar fizikisht na kunati i saj, i dyshuari mashkull Shqiptar.

Nuk raportohet për të arrestuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë