Loading…

Një grua në Drenas tenton të vetëvritet

  • 20/04/2020 | 10:20

Një grua në Drenas tenton të vetëvritet

Një grua nga Gllogci i Drenasit gjatë ditës së djeshme ka tentuar të vetvaret.


Këtë ngjarje ka bërë të ditur Policia e Kosovës, sipas raportit viktima është dërguar menjëherë në QKUK për tretman mjekësor.

Sipas mjekut të QKUK’së, gjendja e viktimës pas trajtimit është e mirë dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë