Loading…

Një grua goditet nga vetura

  • 02/04/2019 | 12:14

Një grua goditet nga vetura

Një grua është goditur nga vetura dje pasdite  në Mitrovicë dhe si pasojë ajo ka mbetur e lënduar, transmeton Gazeta Metro.


Mësohet se viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe ka marrë  tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

“Raportohet se viktima femër K/Shqiptare gjersa ka qenë duke lëvizur ne skaj rruge është goditur nga një veturë në lëvizje e cila ka ikur nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe ka marrë  tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në njoftimin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë