Loading…

Një film për turizmin kosovar nga amerikanët

  • 13/05/2017 | 10:32

Një film për turizmin kosovar nga amerikanët

Kompania filmike amerikane GLP Films, ka realizuar një film për turizmin në Kosovë, duke paraqitur shumë vende të bukura dhe magjepse kosovare.


Filmi quhet “Kosovo Rising”- Ngritja e Kosovës, ku si personazh kryesor është Peja Nol Krasniqi, i cili tregon për sportin që zhvillohet në Kosovë, dhe thekson se ka kaluar në turizëm, trasmeton Gazeta Metro

Përveç Krasiqit  këtë video janë edhe Mustafë dhe Nafije Nikci.

Më poshtë mund të ndqini vdieon promovuese:
/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë