Loading…

Një fëmijë goditet nga makina në Klinë

  • 24/06/2022 | 18:24

Një fëmijë goditet nga makina në Klinë

Një veturë ka goditur një fëmijë në Klinë.


Klina.info mëson se rasti ka ndodhur sot në orën 13:00 në rrugën “Ilir Merturi”.

Fëmija fatmirësisht ka disa gërvishje të vogla dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ai u godit teksa po kalonte rrugën, në një distancë të shkurtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë