Loading…

Një femër sulmohet seksualisht nga një mashkull në Skenderaj, i dyshuari lirohet me procedurë të rregullt

  • 29/01/2022 | 08:26

Një femër sulmohet seksualisht nga një mashkull në Skenderaj, i dyshuari lirohet me procedurë të rregullt

Një femër është sulmuar seksualisht nga një mashkull në Skenderaj, shkruan Gazeta Metro. 


Sipas raportit të Policisë, thuhet se viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte sulmuar seksualisht nga dyshuari mashkull kosovar.

Në raport nuk bëhet e ditur se kur ka ndodhur ngjarja.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë