Loading…

Një femër raporton në polici se u ngacmua seksualisht nga i dashuri

  • 31/05/2021 | 09:40

Një femër raporton në polici se u ngacmua seksualisht nga i dashuri

Rasti ka ndodhur në qytetin e Prizrenit, shkruan Gazeta Metro.


Policia raporton se ata kanë marrë informacione nga vitima femër shqiptare, shtetase e Shqipërisë se ajo është ngacmuar seksualisht nga i dashuri.

I dashuri i saj mashkull kosovar dhe ajo janë intervistuar.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon me procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë