Loading…

Një fakt interesant që nuk e keni ditur për Bebe Rexhën

  • 24/10/2021 | 23:34

Një fakt interesant që nuk e keni ditur për Bebe Rexhën

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar një fakt interesant për vetën. Në një postim në Instagram ajo zbuloi për 10.7 milionë ndjekësit e saj, se ka studiuar arabishten kur ka qenë më e re.


Postimi përmbante një video të realizuar në TikTok me një këngë arabe trendi në këtë platformë. 32 vjeçarja tha se muzika arabe i duket shumë e ngjashme me atë shqipe.

“Fakt interesant, kam studiuar arabisht kur isha më e re. Unë e dua muzikën arabe. Më duket shumë e ngjashme me muzikën shqiptare. Edhe TikTok-u më bëri të varur nga kjo këngë kaq argëtuese”, ka shkruar Bebe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë