Loading…

Një djalë nga Prishtina theri me thikë dy të tjerë

  • 25/01/2017 | 12:47

Një djalë nga Prishtina theri me thikë dy të tjerë

Policia e Kosovës ka arrestuar një djalë nga Prishtina i cili ka therur me thikë dy persona të tjerë.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje në rrugën Shpetim Robaj, në Prishtinë, rreth orës 18:06 pasdite.

Policia thotë se ka arrestuar sulmuesin, ndërsa të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe pastaj janë liruar.

Te i dyshuari Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar një thikë e cila dyshohet se është përdorur në rast. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë