Loading…

Një ditë pas Ditës së Flamurit, këngëtari me famë botërore shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e ri

  • 29/11/2023 | 20:37

Një ditë pas Ditës së Flamurit, këngëtari me famë botërore shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e ri

Reperi dhe soul artisti Drake ka dhënë premier këngën e tij më të re ku gjatë gjithë videoklipit mban të veshur flamurin e Kuq e Zi.


Kënga është lansuar para një ore në të gjitha platformat muzikore, përfshirë edhe atë YouTube dhe është vjen nga albumi i tij i fundit “For All The Dogs”, i cili ka korrur suksese të mëdha.

“Polar Opposites” quhet  kjo këngë dhe në një verse të tij përpos që është me flamurin Kombëtar me Shqiponjën dykrenare, ai përmend edhe Kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën.

“Nuk e di se si i bëjnë gjërat në Prishtinë, veç e di që tensioni po rritet”, thotë Drake në këngën e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë