Loading…

Një burrë rrah brutalisht një vajzë të vogël në Prishtinë

  • 22/06/2022 | 21:06

Një burrë rrah brutalisht një vajzë të vogël në Prishtinë

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale ku shihet një burrë duke e goditur një vajzë të vogël.


Ngjarja ka ndodhur në parkun e Tauk Bahqes.

Nuk dihet nëse burri ka qenë babai i vajzës, mirëpo shihet duke e goditur në kokë disa herë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë