Loading…

Një buqetë përplot me para për të dashurën (Foto)

  • 26/02/2017 | 11:15

Një buqetë përplot me para për të dashurën (Foto)

Ndonjëherë të gjesh dhuratën e duhur për personat e dashur është e vështirë.


Gjithsesi një kinez ka provuar se ai mund të jetë tepër krijues kur bëhet fjalë për t’i bërë një dhuratë të dashurës së tij, transmeton gazetametro.net

Ai i ka dhuruar një buqetë, por jo me lule të zakonshme çfarë jemi mësuar ti shohim. Buqeta ishte e veçantë sepse përbehej nga kartëmonedha.

001aa0ba3c6a13acbb2e20

Lulet ishin formuar me kartëmonedha, shuma totale e të cilave arrinte në 10,000 yuan, (1,375 euro). /gazetametro.net

money-bouquet-2

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë