Loading…

Një bishë e vërtetë: Halle Berry edhe njëherë i ‘vë vulë’ se vitet janë thjeshtë numër

  • 22/02/2022 | 14:43

Një bishë e vërtetë: Halle Berry edhe njëherë i ‘vë vulë’ se vitet janë thjeshtë numër

Halle Berry po dëshmon edhe një herë se për të mosha është vetëm një numër.


Aktorja, 55 vjeçe, shfaqi sërish fizikun e saj në Instagram gjatë fundjavës, në përpjekje për të frymëzuar të tjerët që të jetojnë shëndetshëm.

“Gjeje çfarë? E premtja e fitnesit po rikthehet!”, ka shkruar Berry në mbishkrimin e parë të një serie fotosh në bikini teksa ishte në plazh së bashku me trajnerin e saj.

“Unë dhe Peter Leethomas nuk kemi punuar dhe nuk kemi qenë bashkë për një kohë … por jemi rikthyer, gati t’ju japim më shumë argëtim dhe këshilla të së premtes në fitnes dhe të vazhdojmë t’ju inkurajojmë gjatë rrugëtimit tuaj të fitnesit!””, ka thënë tutje ylli i filmave.

“Asnjë justifikim… ju keni një javë për t’u përgatitur! Le të rishqyrtojmë këtë së bashku! Gëzuar të premten e fitnesit!”, përfundoi ajo shkrimin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Në një fotografi të veçantë, Berry tregoi këmbët e saj të tonifikuara ndërsa hidhej lartë dhe tregonte fizikun e përkryer, shkruan PageSix.

Në tetor 2020, Berry zbuloi arsyen pse vendosi të niste një udhëtim serioz fitnesi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

“Ndihem dhe dukem më e re se kurrë, sepse po punoj sepse dua të jem aty për fëmijët e mi”, tha aktorja gjatë një interviste.

“Unë dua të jem pranë nipërve të mi, dhe jo vetëm t’i shoh ata të lindin … dua t’i shoh ata të rriten”, shtoi tutje Halle.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Edhe pse ylli i “Catwoman” ka qenë gjithmonë në formë të shkëlqyer, Berry tregoi në vitin 2019 se ajo kishte formësuar barkun për herë të parë për shkak të regjimentit të saj të rreptë.

“Nuk ka ndjenjë më të mirë sesa të vendosësh një qëllim dhe ta mbash atë,” shkroi Berry atë kohë.

Aktorja është nënë e dy fëmijëve, ndërsa aktualisht po shijon romancën me producentin, Van Hunt.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë