Loading…

Një banesë në Prishtinë kaplohet nga zjarri

  • 31/08/2018 | 21:23

Një banesë në Prishtinë kaplohet nga zjarri

Një banesë në Prishtinë është kapluar nga zjarri.


Një banesë në Prishtinë është djegur pasi u kaplua nga flakët, transmeton gazetametro.net

Ngjarja ka ndodhur në rrugën B.

Sipas raportimeve të kohës, nuk ka të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë