Loading…

Një apartament në Tiranë përfshihet nga flakët

  • 24/12/2016 | 19:56

Një apartament në Tiranë përfshihet nga flakët
Një zjarr i madh ka përfshirë pasditen e kësaj të shtune një apartament, prapa selisë së Muzeut Historik Kombëtar, në Tiranë.
 Nga të dhënat e fundit mësohet se njësitë zjarrfikëse janë nisur drejt vendit të ngjarjes për të shuar flakët.

Por, makinat e tyre po hasin vështirësi për shkak të bllokimit të rrugës si pasojë e punimeve që po kryhen në shesh.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë