Loading…

Një 19-vjeçar gjendet pa shenja jete në Rahovec, policia jep detajet

  • 23/06/2022 | 15:10

Një 19-vjeçar gjendet pa shenja jete në Rahovec, policia jep detajet

Një 19-vjeçar është gjetur pa shenja jete në një fshat të Komunës të Rahovecit.


Rastin e ka konfirmuar edhe policia e rajonit të Gjakovës.

“Dyshohet për vetëvrasje, me urdhër të prokurorit rasti po trajtohet si ‘Hetim i vdekjes’”, kanë thënë nga policia.

Trupi i 19-vjeçarit sipas raportimeve dyshohet se është gjetur në fshatin Pataqan i Poshtëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë