Loading…

Një 17 vjeçar gjendet i vdekur

  • 14/02/2018 | 14:27

Një 17 vjeçar gjendet i vdekur

Në fshatin Verban të Vitisë është gjetur një 17-vjeçar i vdekur dhe rasti po cilësohet si i dyshimtë. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës për Express.

Sot në fshatin Verban të Vitisë është gjetur i vdekur një 17-vjeçar dhe këtë rast e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Është konfirmuar se trupi është gjetur nga familjarët dhe me urdhër të prokurorit është dërguar për obduksion dhe njësitet relevante po merren me zbardhjen e kësaj vdekje të dyshimtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë