Loading…

Nishani “Qytetar Nderi” i Drenasit

  • 11/05/2017 | 16:09

Nishani “Qytetar Nderi” i Drenasit

Komuna e Drenasit ka njoftuar se të premten, më 12 maj, do të nderojë presidentin e Shqipërisë, Bujar Nishani, me çmimin “Qytetar Nderi i Komunës së Drenasit”.


Në njoftimin për media, Komuna e Drenasit ka njoftuar se kjo seancë solemne do të mbahet të premten me fillim prej orës 16:00.

Nishani sot është takuar me liderët shtetërorë dhe është nderuar me çmimin “Urdhri i Lirisë” nga presidenti Hashim Thaçi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë