Loading…

Nishani arrin në Kosovë, darkë në rezidencën e Pacollit

  • 10/05/2017 | 23:58

Nishani arrin në Kosovë, darkë në rezidencën e Pacollit

Presidenti në largim, i Shqipërisë, Bujar Nishani ka arritur në Kosovë.


Ai se bashku me kabinetin e tij është pritur në rezidencën e presidentit të AKR-së Behgjet Pacolli, ku edhe janë duke darkuar, raporton “Zeri.info”.

Të pranishme në këtë darkë janë edhe ambasadori Qemal Minxhozi, biznesmeni Remzi Ejupi dhe të tjerë.

Nishani po qëndron në Kosovë për një vizitë zyrtare, i ftuar nga presidenti Hashim Thaçi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë