Loading…

Nis verifikimi i votave të ardhura nga Serbia

  • 13/10/2019 | 10:24

Nis verifikimi i votave të ardhura nga Serbia

Në Qendrën e verifikimit të votave ka filluar procesi i verifikimit të votave që kanë ardhur me postë nga Serbia, transmeton Gazeta Metro.


Procesi ka nisur në ora 9:00.

Mediat kanë raportuar për disa parregullsi gjatë verifikimet të zarfeve me votat nga diaspora.

Gjatë këtij procesi në disa raste në pakot me zarfe të votave nga Diaspora janë vërejtur edhe zarfe që s`kanë të bëjnë fare me votat nga Diaspora./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë