Loading…

Nis takimi Thaçi-Nishani

  • 11/05/2017 | 10:56

Nis takimi Thaçi-Nishani

Para pak minutash ka filluar takimi mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologut të tij nga Shqipëria, presidentit në largim Bujar Nishani.


Nishanit i është bërë pritje madhështore në shesh, ndërkohë që në orën 11:10, pas takimit, pritet që dy presidentët të dalin në konferencë për media.

Për më shumë lidhur me pritjen që presidentit shqiptar në largim iu bë në Kosovë lexoni KËTU.

Nishani pritet të takojë edhe kryeministrin në largim të Kosovës, Isa Mustafën/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë