Loading…

Nis takimi Kurti-Mustafa

  • 09/01/2020 | 16:12

Nis takimi Kurti-Mustafa

Sapo ka filluar takimi mes kryetari të LDK’së, Isa Mustafës dhe atij të VV’së, Albin Kurti.


Mustafa para se të hynte në takim deklaroi para mediave se janë duke u munduar të arrijnë marrëveshje.

Ndërsa Kurti para mbledhjes tha se përpjekjet nuk i ndalin dhe se marrëveshje nuk ka ende.

Kujtojmë se dy palët kanë zhvilluar dhjetëra takime, në përpjekje për të arritur koalicionin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë