Loading…

Nis seanca, të pranishëm vetëm 62 deputet

  • 01/12/2016 | 10:44

Nis seanca, të pranishëm vetëm 62 deputet

Vazhdimi i punimeve të seancës së Kuvendit nga dita e djeshme, sot duket se nuk ka interesimin e e komplet kabinetit qeveritarë, ndërkohë që edhe shumë nga deputetët po mungojnë në sallë.

Deputetët e opozitës nuk ndodhen aty, edhe pse të njëjtit po shihen në bufen dhe korridoret e Kuvendit.

Në seancën e sotme nuk është i pranishëm as kryetari i Kuvendit, i cili javë më parë ngriti zërin duke kërkuar që të gjobiten deputetët që nuk marrin pjesë në seancat e Kuvendit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë