Loading…

Nis seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt

  • 09/12/2021 | 10:29

Nis seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt

Sot ka filluar seanca e radhës gjyqësore ndaj ish-kryetarit të OVL UÇK-së, Hysni Gucatit dhe ndaj ish-nënkryetarit Nasim Haradinaj.


Seanca ka filluar me dëshmitaren e rastit që është Aida Miftari.

Gjykimi ndaj tyre ka filluar para udhëheqësve të UÇK-së që po mbahen në Hagë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë