Loading…

Nis rrënimi i murit në Mitrovicë (Foto)

  • 05/02/2017 | 11:41

Nis rrënimi i murit në Mitrovicë (Foto)

Siç edhe është paraparë në këto çaste ka nisur rrënimi i murit të ndërtuar mbi lumin Ibër të Mitrovicës, transmeton gazetametro.net.

Gazeta Metro do ju mbajë të informuar lidhur me të rejat rreth punimeve për rrënimin e murit. /gazetametro.net.

Ndiqeni LIVE rrënimin e murit.

 

rrenimi-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë