Loading…

Nihan tregon shtëpinë e saj luksoze

  • 24/09/2022 | 23:15

Nihan tregon shtëpinë e saj luksoze

Neslihan Atagül Doğulu, është njëra nga aktoret më të dashura turke.


Ajo për audiencën shqiptare u bë e njohur me rolin e Nihanit, nga seriali, Kara Sevda, shkruan ORAinfo.

Ishte pikërisht ajo telenovelë që Neslihanin e bëri shumë të kërkuar anë e mbanë botës së filmit dhe serialit.

E përveç jetës profesionale, Nihani është komentuar shumë edhe për jetën e saj private. Ajo është martuar me aktorin, Kadir Doğulu.

Së fundi ajo ka zbuluar më shumë nga shtëpia e saj luksoze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë