Loading…

Ngrin lumi Drin (Foto)

  • 08/01/2017 | 12:53

Ngrin lumi Drin (Foto)

Prej vitesh nuk kishte ndodhur, por nata e mbrëmshme ka qenë shumë e ftotë, aq sa ka ngrirë edhe ujërat e lumit Drin.

Siç edhe duket në foto, lumi ka ngrirë aq sa akulli mban edhe njerëzit, raporton syri.net, transmeton gazetametro.net.

Kjo foto është realizuar paraditen e sotme në zonën e Lezhës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë