Loading…

Ngjarje tragjike: Bie nga ndërtesa ku po punonte, vdes një 51-vjeçar në Prizren

  • 07/10/2022 | 15:01

Ngjarje tragjike: Bie nga ndërtesa ku po punonte, vdes një 51-vjeçar në Prizren

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve që ka marrë në vendin e tij të punës në Prizren, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për Metron e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Vesel Gashi.

“Rreth orës 12:20, në periferi të Prizrenit, një punëtor fizik i moshës 51-vjeçare, derisa ka qenë duke punuar në një objekt, ka ra nga objekti. Ekipi mjekësorë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen”, tha Gashi.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë