Loading…

Ngjarje e rëndë, rryma mbyt një 21-vjeçar në Vushtrri

  • 09/08/2018 | 20:30

Ngjarje e rëndë, rryma mbyt një 21-vjeçar në Vushtrri

Një 21-vjeçar ka vdekur sot rreth orës 17:30 në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë si pasojë e kontaktit me tela të rrymës.

Lajmin e ka konfirmuar për KP zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

Sipas tij, viktima ka qenë punëtor i njërës prej kompanive kabllore, ndërsa ka qenë duke instaluar kabllo në njërën prej shtyllave elektrike.

“Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke zhvilluar hetimet për ndriçimin e plotë të këtij rasti, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës”, ka thënë Zahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë