Loading…

Ngjarje e rëndë në Shqipëri, qëllohet me plumb në kokë një 15-vjeçar

  • 19/11/2018 | 21:54

Ngjarje e rëndë në Shqipëri, qëllohet me plumb në kokë një 15-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës në Peqin.

Një 15-vjeçar është plagosur me plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spital.

Burimet thonë se adoleshenti i është nënshtruar menjëherë një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca.

Dyshohet se i mituri është vetëqëlluar me armë, por rrethanat janë duke u zbardhur nga policia./lapsi.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë