Loading…

Ngjarje e rëndë në Shkodër, po luante me armën, vdes 12-vjeçari

  • 09/08/2022 | 22:33

Ngjarje e rëndë në Shkodër, po luante me armën, vdes 12-vjeçari

Një fëmijë 12 vjeçar ka vdekur mbrëmjen e sotme pasi është qëlluar aksidentalisht me çifte.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dajç të Shkodrës.

I mituri ka marrë plagë të rënda duke ndërruar jetë direkt.

Mësohet se 12 vjeçari ka qenë duke luajtur me armën kur ajo është shkrepur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë