Loading…

Ngjarje e rëndë në Prishtinë: Djali ther nënën me thikë

  • 25/07/2019 | 11:25

Ngjarje e rëndë në Prishtinë: Djali ther nënën me thikë

Një person i gjinisë mashkullore dje në Prishtinë ka therur nënë e tij me thikë, i cili më pas është edhe arrestuar nga policia, transmeton Gazeta Metro.


Nuk dihet arsyeja e këtij konflikti, derisa policia ka treguar për masat që ka marrë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë nënën e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë