Loading…

Ngjarja në Pejë, largohen veturat nga vendi ku ndodhi incidenti

  • 09/09/2021 | 15:45

Ngjarja në Pejë, largohen veturat nga vendi ku ndodhi incidenti

Tashmë tri veturat e ekzaminuar në vendin ku ndodhi mbytja e dyfishtë në Pejë janë larguar nga aty.

Veturat po dërgohen në Stacionin e Policisë në Klinë. Ndërkohë që i gjithë procesi pritet me përfundu në ora 18-19:00.

Ndërsa, zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi ka konfirmuar për KosovaPress se pas tretmanit mjekësor, i plagosuri, është dërguar në ndalim 48 orësh.

“Pas tretmanit mjekësor është dërguar në ndalim 48 orësh me urdhër të prokurores së rastit”, ka thënë Nikçi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë