Loading…

Ngjarja e vetme e planifikuar për ditën e sotme

  • 04/12/2022 | 08:08

Ngjarja e vetme e planifikuar për ditën e sotme

Këtë të diel në Kosovë pritet të ndodh vetëm një ngjarje.


Nga ora 11:00, Maraklitë e biçikletave do të organizojnë marsh vetëdijësues kundër dhunësndaj grave.

“11:00 | ‘Marakli t’bicikllave’ organizon një marsh vetëdijesues me biçikleta në kuadër të Ditëve të Aktivizmit kundër Dhunës ndaj Grave dhe Vajzave. (Nisja nga sheshi “Zahir Pajaziti”, Prishtinë)”

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë