Loading…

Ngjajshmëritë qesharake mes “gjërave” (Video)

  • 12/12/2016 | 18:48

Ngjajshmëritë qesharake mes “gjërave” (Video)

Lirisht mund të thuhet se është mahnitës krahasimi mes këtyre gjërave si dhe kreativiteti që kanë përdorur personat e caktuar për të realizuar fotografitë

Flokët e një foshnjeje që ngjajnë me kivin, apo flokët e Justin Timberlake që ngjajnë me shpagetat, janë vetëm dy prej pamjeve që gjenden në këtë video./ gazetmetro.net

 

https://www.youtube.com/watch?v=KrALd4DgSVY

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë