Loading…

Nganjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç i mendoni

  • 06/06/2017 | 21:39

Nganjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç i mendoni

Janë momente në jetë edhe pse kur ndodhin janë paksa të vështira e të sikletshme, por gjithsesi mbesin kujtime shumë të bukura, dhe disa qesharake.


Në videon më poshtë mund të ndiqni disa momente të tilla të cilat janë me të vërtetë shumë komike, dhe të kthejnë disponimin.

Ndiqeni videon dhe binduni:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë