Loading…

Ngacmonte qytetarët: Arrestohet lypësi nga Shqipëria

  • 14/09/2019 | 10:55

Ngacmonte qytetarët: Arrestohet lypësi nga Shqipëria

Policia e Kosovës ka arrestuar një lypës nga Shqipëria në Lipjan, i cili kërkonte lëmoshë dhe ngacmonte qytetarët, shkruan Gazeta Metro.


Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, pasi që i njëjti është takuar duke kërkuar lëmoshë dhe duke bezdisur qytetarët.

I dyshuari në procedurë të shpejtë është dërguar në gjykatë dhe me vendim të gjyqtarit i njëjti është dëbuar jashtë vendi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë