Loading…

Nga pushimet, Laureta e ‘çmend’ Robertin me këto poza

  • 25/06/2022 | 20:34

Nga pushimet, Laureta e ‘çmend’ Robertin me këto poza

Laureta Maçedonci, është e dashura e artistit të njohur, Robert Berisha.


Ani pse për një kohë të gjatë romancën e tyre e kanë mbajtur të fshehtë, lidhja e tyre u konfirmuar nga të dy përmes fotove.

Çifti në fjalë tashmë nuk po fshihen, madje ata kanë shkuar në pushime së bashku.

Nga Turqia, Laureta ka ndarë disa imazhe shumë provokative, ku natyrisht se do ta lë pa fjalë të dashurin e saj me bukurinë e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë