Loading…

Nga një modele kërcen në ‘Miss Italia’: Ylli serb i Juventus me të dashur ‘bombë’

  • 23/02/2022 | 20:04

Nga një modele kërcen në ‘Miss Italia’: Ylli serb i Juventus me të dashur ‘bombë’

Një romancë e re duket se po lulëzon për sulmuesin e sapo blerë nga Juventusi, serbin Dusan Vlahovic, transmeton Gazeta Metro.


Vlahovic, i cili nënshkroi një transferim prej 80 milionë eurosh nga Fiorentina muajin e kaluar, është i lidhur me mbretëreshën e bukurisë Carolina Stramare, me nofkën “’Megan Fox italiane’ nga mediat e vendit, raportoi The Sun të martën.

Stramare, një modele dhe Miss Italia 2019, ka rrëmbyer zemrën e ish-sulmuesit të Fiorentinës, sipas gazetës.

Serbi nuk e la vetëm Fiorentinën por edhe ish-të dashurën, një modele instagrami, për Juventusin dhe për Miss Italinë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë