Loading…

Nga Kurti shpërblehet edhe bashkëpartiaku i ministres Emilia Rexhepi

  • 03/04/2020 | 09:40

Nga Kurti shpërblehet edhe bashkëpartiaku i ministres Emilia Rexhepi

Qeveria në detyrë në mbledhjes e saj të sotme ka zgjedhur Seat Bilbanin anëtar të Bordit të Ujësjellësit “Prishtina”.

Bilbani po ashtu është anëtar i partisë së ministrës së Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilija Rexhepi.

Ai kishte kandiduar edhe për asamble komunale në zgjedhjet e vitit 2017, shkruan më tutje Front Online.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë