Loading…

Nga jashtë duket i thjeshtë, por ky model i Mercedes-Benz brenda është fantastik

  • 18/04/2019 | 14:01

Nga jashtë duket i thjeshtë, por ky model i Mercedes-Benz brenda është fantastik

Kur është fjala për rehati supreme, përgjigjja e Mercedes-Benz. Kjo markë gjermane posedon modele të ndryshme që ju bën të ndiheni shumë rahat si në vozitje ashtu edhe në qëndrim në veturë, transmeton Gazeta Metro.


Njëri ndër modelet më luksozë të Mercedes, është modeli Vito Luxory. Nga jashtë nuk ka pamje të mirë, mirëpo interieri i kësaj veture lë prapa shumë modele të markave tjera. Të hysh brenda tij është sikur të hyjsh brenda një shtëpie, ku gjithçka duket përtej perfektes.

Çmimi i këtij modeli fillon nga 50 mijë euro dhe çmimi më pas varet nga karakteristikat që blerësi i porosit.

Motori i kësaj veture është me një madhësi prej 3,5 kubik, me cilindra V6 dhe mbi të gjitha është 4×4. Ndryshe kjo veturë njihet edhe si veturë VIP./gazetametro.net

Shikoni disa nga fotografitë e saj dhe do mahniteni.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë