Loading…

Nga Amerika, Thaçi del maleve me Endritin

  • 09/12/2018 | 12:49

Nga Amerika, Thaçi del maleve me Endritin

Presidenti kosovar, Hashim Thaçi, gjatë kësaj jave qëndroi në Amerikë në varrimin e ish-presidentit amerikan Bush, e po ashtu pati disa takime.


Pas këtyre ditëve të ngarkuara, ai së fundmi ka zgjedhur të dalë maleve, me ç’rast ka postuar një fotografi me djalin e tij Endritin në majat e malit Sharr.

Tashmi dihet se Thaçi shpesh fundjavët i kalon nëpër malet e Kosovës dhe jashtë saj, por kjo fundjavë ishte më ndryshe, sepse kishte borë.

“Pas një jave intensive duke vizituar kryeqytetet e aleatëve kryesorë të Kosovës, unë kalova fundjavën në malet e Sharrit me dëborë me djalin Endrit”, ka shkruar Hashim Thaçi në Twitter, të cilës ia ka bashkangjitur një fotografi, shkruan gazetametro.net.

Vlen të theksohet se dita e shpalljes së ushtrisë së Kosovës është shumë afër./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë