Loading…

Neymar përmendi 5 lojtarë që janë më teknikë se ai, befason me disa

  • 28/06/2022 | 21:07

Neymar përmendi 5 lojtarë që janë më teknikë se ai, befason me disa

Në një intervistë për Oh My Goal, Neymar iu kërkua të përmendte pesë lojtarë që i konsideron më të talentuar teknikisht se ai.


Sulmuesi i PSG-së u përgjigj: “Më teknik se unë? Nuk e di nëse mund t’i përgjigjem kësaj.

E konsideroj veten një nga lojtarët më teknikë në futbollin modern.

Por unë do të emëroja Messin, Hazard, De Bruyne, Verratti, a më mungon akoma një? Thiago.”

Interesant është fakti se Neymar nuk e përmendi emrin e Cristiano Ronaldos dhe as shokun e tij të skuadrës Kylian Mbappe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë