Loading…

Këta janë filmat që mund t’i shihni në Netflix gjatë muajit dhjetor

  • 23/11/2021 | 19:45

Këta janë filmat që mund t’i shihni në Netflix gjatë muajit dhjetor

Pas një viti të gjatë, më në fund është koha të “merrni veten me të mira”, të gatuani t’i drejtoheni Netflix-it për të gjitha nevojat tuaja për të parë filma për pushime. Ka një prodhim krejtësisht të ri ofertash që do të vijnë në shërbimin e transmetimit gjithashtu muajin e ardhshëm—kështu që nxirrni batanijen tuaj më komode dhe bëhuni gati për të parë me qejf.


The Power of the Dog (1 dhjetor)

Kjo dramë e re western nga regjisorja Jane Campion bazohet në romanin e vitit 1967 me të njëjtin emër nga Thomas Savage dhe përfshin Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst, Jesse Plemons dhe Kodi Smit-McPhee.

Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Ëeirdo) (7 dhjetor)

Në komedinë e saj të parë speciale në Netflix, Nicole Byer e A Black Lady Sketch Shoë tregon gjithçka, nga funeralet e maceve deri te lidhjet e bllokimit, dhe është e lezetshme.

Twentysomethings: Austin (10 dhjetor)

Kjo shfaqje përshkruhet si një “serial realiteti i moshës së rritur i vendosur në Austin, Teksas, në të cilin 20-vjeçarët lundrojnë në dashuri dhe miqësi dhe fillojnë një aventurë të re”. Me fjalë të tjera, është një rindezje mezi e fshehur e botës reale, dhe ne jemi paraprakisht këtu për të. Ngjituni, brirë!

Selling Tampa (15 dhjetor)

Agjencia e pasurive të paluajtshme, tërësisht femra, në pronësi të zezë, Allure Realty, merr trajtimin e realitetit televiziv në këtë serial që me siguri do t’i ketë fansat e Selling Sunset të ngjitur pas televizorit.

Emily in Paris: Sezoni 2 (22 dhjetor)

Ooh la la! Shfaqja që të gjithëve na pëlqente (ose na pëlqente kur ishim në karantinë) është rikthyer për një sezon të dytë dhe Emily është ende duke bërë çmos për t’i dhënë kuptim Qytetit të Dritave. Por çfarë do të veshë ajo?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë