Loading…

Nesër nis festivali ‘Pianisti i Ri’ (Foto)

  • 16/06/2017 | 11:28

Nesër nis festivali ‘Pianisti i Ri’ (Foto)

Festivali garues “Pianisti i Ri 2017” nis nesër dhe do të zgjasë deri më 20 qershor

Festivali garues “Pianisti i ri 2017” këtë vit vjen me edicionin jubilar

 Edicioni i 10 -të i Festivalit garues “Pianisti i Ri 2017” nis nesër dhe zgjatë deri më 20 qershor. Koncertet do të mbahen në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare në Prishtinë duke filluar nga ora 20:00. shkruan Kultplus, përcjellë gazetametro.net
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë