Loading…

Nesër mund të takohen Zaev e Thaçi

  • 18/06/2017 | 23:01

Nesër mund të takohen Zaev e Thaçi

Burime të TV21 në Maqedoni bëjnë me dije se nesër do të takohet kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi me kryeministrin Zoran Zaev.


Takimi pritet që të mbahet në hapësirat e qeverisë në ora 14:30.

Nuk bëhet e ditur arsyeja, mirëpo mendohet se do të flitet për përfshirjen e mundshme edhe të PDSH-së në qeveri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë