Loading…

Nesër marr valixhet e iki: Çfarë po zihet përsëri mes Fifit dhe Granitit

  • 28/10/2021 | 12:54

Nesër marr valixhet e iki: Çfarë po zihet përsëri mes Fifit dhe Granitit

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Albania VIP” edhe këtë javë kanë ‘thyer’ rregullat duke i hequr mikrofonat e folur me zë të ulët, ata janë “liruar” nga dhoma e dënimit e cila ka qenë e improvizuar nga koha e komunizmit.


Pas daljes, Fifi ka biseduar me Granitin, teksa ky i fundit i ka treguar edhe njëherë këngëtares për raportet mes tyre ndërsa ka potencuar se nëse ka ndonjë dyshim ai do t’i marr valixhet ditën e nesërme dhe do të largohet.

Fifi e ka pyetur atë lidhur se mos mund të ketë diçka mes tij dhe banores tjetër, Semi Jaupaj, e që Graniti përsëri tregoj se mes tyre ka vetëm miqësi.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë