Loading…

Nesër dalin në shitje biletat e ndeshjes Shkupi-Ballkani, këto janë çmimet

  • 15/08/2022 | 23:06

Nesër dalin në shitje biletat e ndeshjes Shkupi-Ballkani, këto janë çmimet

Shkupi këtë të enjte e pret Ballkanin në ndeshjen e parë të fazës së play-Offit në Ligën e Konferencës.


Kjo sfidë do të luhet në stadiumin “Todor Proeski”, ndërsa skuadra nga Çairi ka nxjerr në shitje biletat.

Për dallim nga ndeshjet tjera europiane, për këtë sfidë, një biletë do të kushtojë 100 denarë.

Ndeshja Shkupi – Ballkani luhet të enjten nga ora 21:00. Ekipi më i mirë nga të dyja ndeshjet, do të kualifikohet në grupet e Ligës së Konferencës.

Pikat ku mund rë blihen biletat: Ramstore, East Gate, Old Bazaar, Chair Stadium.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë